Grup Hepsi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi

En GüzeL HePSi SiTeSi ! Üyé oL MuTLu OL !

4 posters

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi..

' CiNdY '
    ' CiNdY '
    Prenses
    Prenses

Kadın
    İş/Hobiler : Dans müsiq
    Lakap : Sirin ŞEnoş xD
    Ruh Halim : S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Agresi10dd2
    <b><font color=green>Kullanıcı Puanı? :
    S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue999 / 100999 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

<b><font color=black>Uyarı Puanı :
    S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

<b><font color=purple>ArkadaşLık Puanı :
    S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue500 / 100500 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Empty S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi..

Mesaj tarafından ' CiNdY ' C.tesi Kas. 08, 2008 10:36 am

Arkadaşlar başLıktan da anLaşıLdığı gibi oyunumuzda cümLeLer yazıyoruz..Bu cümleLerde s harfi yerine ş harfini koyuyoruz ..BakaLım nsL oLcak?Bnm sizden istediğim teq şey bir s ler yerine ş koymaq 2 geneLLikLe içinde s harfinin qectiqi cümLeLer kurmak...

Örnek=[cümLe yazıyorum]ben bugün çok şıkıldım...bu yüzden bilgişayar oynadım

asdfg
    Hepsici
    Hepsici

Kadın
    İş/Hobiler : -
    Lakap : -
    Ruh Halim : S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. 9neseliqn5eb5
    S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue999 / 100999 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Empty Geri: S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi..

Mesaj tarafından asdfg C.tesi Kas. 08, 2008 4:19 pm

şuan gruphepşi reşimlerine bakıyorum...avatar ve imza yaptıktan şonrada gif yapmaya başlıcam....(öfff çok saçma oldu:D)
    Darkness
    Darkness
    Moderatör
    Moderatör

Kadın
    İş/Hobiler : Müzik DinLéméK Spor yapmak eğLenmek xD
    Lakap : $ino$
    Ruh Halim : S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. 9neseliqn5eb5

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Empty Geri: S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi..

Mesaj tarafından Darkness Paz Kas. 09, 2008 2:08 am

ben iştanbulda yaşıyorum.şüperr bi şehir.şürekli inşanlar dışarıda geziyor.
    ' CiNdY '
    ' CiNdY '
    Prenses
    Prenses

Kadın
    İş/Hobiler : Dans müsiq
    Lakap : Sirin ŞEnoş xD
    Ruh Halim : S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Agresi10dd2

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Left_bar_bleue500 / 100500 / 100S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. Right_bar_bleue

Mesaj tarafından ' CiNdY ' Paz Kas. 09, 2008 11:30 am

Ben ŞizLeri çok Şefiyorum ŞaLak insanLar qibi özenti değiLşiniz Şiz:D
    sheqqr_qirL_Özqe
    sheqqr_qirL_Özqe
    Hepsi Manyaaa
    Hepsi Manyaaa

Kadın
    İş/Hobiler : Müziq_pc_danss
    Lakap : $eKer Kız derLer arKiLerm xD
    Ruh Halim : S'leri at-Ş'leri koy!!Chooqq zevkLi.. 2asiknj2vl5

Mesaj tarafından sheqqr_qirL_Özqe Ptsi Kas. 10, 2008 7:53 pm

şenay bn şeni choqq şeviyorum şinem şenide amann kışacaşı herkeşi şefiom yhaa dünya choq şuper demı kışlar yhaa(ayy cok şacma oldu demi arkadaşlar yaa amann boşverelim gitşn demii makşat eglenmeq)xD

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 10:55 pm